ČEPS, a.s. je úspěšnou energetickou společností, provozovatelem české soustavy pro přenos elektřiny, který intenzivně spolupracuje se svými zahraničními protějšky v celé Evropě na tvorbě liberalizovaného trhu s elektřinou.

TECHNICKÝ DOZOR STAVEBNÍKA - sekce INŽENÝRING VEDENÍ

Náplň práce:

  • Komplexní činnosti technického dozoru stavebníka při výstavbě elektrického vedení přenosové soustavy
  • Kontrola stavby z hlediska kvality prováděných prací
  • Kontrola souladu prováděných prací s odsouhlasenou projektovou dokumentací
  • Kontrola vad a nedodělků
  • Zajištění změnových řízení při provádění stavby
  • Pořizování fotodokumentace průběhu stavby
  • Vedení řídicích a kontrolních dnů stavby a účast na nich

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ technického směru s maturitou
  • Praxi technického dozoru minimálně 5 let
  • Osvědčení o autorizaci dle zákona č. 360/1992 Sb. výhodou
  • Platné osvědčení vyhl. č. 50/1978 Sb., ve znění pozdějších předpisů výhodou
  • Znalost OS Windows, MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Samostatnost i schopnost práce v týmu, spolehlivost
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, zkušenost s vyjednáváním se subdodavateli

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup: ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu: Praha nebo Hradec u Kadaně
  • Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, poté na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Šeberov, Rokle-Hradec

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČEPS, a.s.

Kontakt

ČEPS, a.s.
Lucie Svobodová