ČEPS, a.s. je výlučným držitelem licence na přenos elektrické energie a působí jako provozovatel přenosové soustavy v ČR.
Posláním ČEPS, a.s. je zajistit spolehlivé provozování a rozvoj přenosové soustavy. V rámci propojených soustav zajišťuje a rozvíjí mezinárodní spolupráci a uživatelům přenosové soustavy poskytuje systémové a podpůrné služby.

Právník

Společnost ČEPS vypisuje výběrové řízení na pozici Právník.

Pracovní náplň:

  • Právní podpora odborným útvarům společnosti zejména v odvětvích občanského a energetického práva
  • Příprava smluv a právních stanovisek zejména v uvedených odvětvích práva

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru právo na české právnické fakultě
  • Praxe v oboru minimálně 4 roky
  • Znalost energetického práva výhodou
  • Znalost anglického jazyka – alespoň písemná forma na úrovni připomínkování smluv
  • Aktivní a komunikativní přístup
  • Spolehlivost, pečlivost, důslednost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a profesní růst
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Místo výkonu práce Praha 10
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Elektrárenská 774/2, 101 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ČEPS, a.s.

Kontakt

ČEPS, a.s.
Lenka Hessová