Společnost ČEPS Invest je inženýrsko-dodavatelskou organizací rozvodných zařízení pro elektroenergetiku. Jako dceřiná společnost ČEPS, a.s., se specializuje na zařízení vvn a zvn (zejména rozvodny a vedení 220 kV a 400 kV přenosové soustavy; na stanicích včetně vlastní spotřeby a sekundární techniky). Jejím hlavním zákazníkem je provozovatel české přenosové soustavy ČEPS. Předmětem činnosti společnosti ČEPS Invest je zajištění technického a projektového řešení staveb, komplexní inženýrské činnosti pro realizované akce a dodávky investičních akcí přenosové soustavy České republiky, včetně účinné kontroly rizik v oblasti řízení investičních akcí a dodávek.

Samostatný specialista/ka BOZP, PO A OŽP

Pracovní náplň:

  • Plnění povinností v oblasti BOZP, PO, OŽP dle platné legislativy v rozsahu dle vnitřních předpisů v rámci svěřené oblasti
  • Výkon činností koordinátora BOZP na staveništi dle zákona 309/2006 Sb.  ˙
  • Kontrolní činnost v oblasti BOZP na stavbách skupiny ČEPS
  • Zajištění činností BOZP v projektové činnosti

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické, stavební).
  • Platné osvědčení koordinátora BOZP na staveništi podle zákona 309/2006 Sb
  • Platné osvědčení OZO v prevenci rizik dle zákona 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů
  • Platné osvědčení vyhl. č. 50/1978 Sb., ve znění pozdějších předpisů výhodou
  • Ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost i schopnost týmové práce
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí a pohodový tým 
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup: dle dohody
  • Místo výkonu: Praha, s občasnými výjezdy na stavby s probíhající realizací

Informace o pozici

Místo pracoviště

Elektrárenská 774/2, 101 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČEPS, a.s.

Kontakt

ČEPS, a.s.
Tomáš Slezák
Elektrárenská 774/2
101 52  Praha 10-Bohdalec
Česká republika